Stowarzyszenie Lapidaria


logo Lapidaria

[Fot. 1] Logo stowarzyszenia Lapidaria. Zapomniane cmentarze Pomorza i Kujaw
aut. Mariusz Kaniecki

KRS: 0000672503
NIP: 9562324221
REGON: 366988947

Trzy numerki, które zmieniają postać rzeczy. Czekaliśmy na to długo, może nawet zbyt długo, bo sąd toruński z wyjątkowo pruską wnikliwością dokonywał procedury rejestracji, ale udało się. Od 5 kwietnia 2017 jesteśmy stowarzyszeniem Lapidaria. Zapomniane cmentarze Pomorza i Kujaw 🙂 Dla niedowiarków odpis KRS – TUTAJ.

W nieodległej przyszłości powstanie strona stowarzyszenia (wpierw wordpressowa), a  dotychczasowa http://lapidaria.wikidot.com będzie służyć wyłącznie jako baza danych o zapomnianych cmentarzach. Oznacza to, że treścią mojego Kamień na kamieniu pozostaną sprawy niecmentarne. Koniecznie muszę dokończyć cykl granic poszczególnych części administracyjnych lewobrzeżnego Torunia.

Profil FB Lapidariów pozostaje bez zmian – nadal będą się tam ukazywać opisy kolejnych cmentarzy i informacje o wszelkich działaniach porządkowych na terenie kujawsko-pomorskiego, w tym o naszych.

Logo autorstwa naszego skarbnika Mariusza Kanieckiego. Inspiracją była brama cmentarza rodowego w Wiskitnie (gm. Koronowo, pow. bydgoski)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: